Vrh B

Joy Black Boy Fransimo Bohemia X Asha Ushi CanisCare

Vrh B

Štěňátka se narodila dne 16.7.2014

1x holka + 3x kluk = 4x štěstí :)

Holčička - Bazalka Lilly Canis Care

Kluk -Balsamin Agar Canis Care  Kluk - Bedrnik Harogan Canis Care

Kluk -Badyan Ralph Canis Care

 Více fotek z 1. týdne života štěňátek k vidění ZDE

10 dní - fotky ZDE

16 dní - fotky ZDE

19 dní - fotky ZDE

1. den venku - fotky ZDE

1 měsíc - fotky ZDE

2 měsíce - Vzpomínkové fotky ZDE
  

Štěňátka jsou černá s minimem bílých znaků, které jsou jen na hrudníčku. Jsou také geneticky čistá na nemoci L-2-HGA / HC. Ponesou předpoklady pro výstavní i sportovní kariéru.


Předpokládáme, že štěňátka budou v dospělostimenšího vzrůstu, moderního anglického typu, krátkého formátu.

Oba rodiče jsou velice mazliví a nekonfliktní pejsci, proto u štěňat předpokládáme výbornou povahu, typickou pro plemeno SBT.

 

Asha Ushi Canis Care

Maminka štěňátek Ushi je fenečka z našeho vrhu "A" a vlastní ji naše kamarádka Zuzka Krpatová. Ushinka je úžasná, absolutně bezkonfliktní, malinká fenečka, kterou si každý hned zamiluje. Ushi má jen 12 kilo a tatínek štěňat má 14kg, takže patří mezi ty menší stafbulíky a předpokládáme to také u štěňátek. Pokud toužíte po malém, ale velmi silném a pracovně založeném pejskovi, tak tenhle vrh bude správná volba :)

Ushi žije v krásném prostředí a obrovskou zahradu obývá i s jinými pejsky a zvířaty. Takže i štěňata budou skvěle socializována, což je pro budoucí život psa nesmírně důležité. Zuzka vlastní ještě další dvě fenky, hluchou JRT Roxy a  Flat Coated Retrievera Baxy. Více informací o Zuzce a její smečce se dozvíte na jejích stránkách hluchypes.cz nebo také na stránkách jejího psího hotelu vysmatypes.cz To považuji pro budoucí majitele jako úžasný přínos, protože takové hlídání se často hodí. Sama těchto služeb u Zuzky využívám a pejsci se tam mají vždy skvěle.

Více informací o Ushince se dozvíte i na mých stránkách v sekci štěňata.
Informace o předcích jsou k vidění ZDE

 

Joy Black Boy Fransimo Bohemia

Pejska pro Ushinku jsme vybírali dlouho a pečlivě a myslím, že jsme vybrali dobře :) Majitelem je pan Jaroslav Marek.

Více informací o Giacomovi se dozvíte například ZDE, kde je vše krásně a přehledně popsáno.

 

Giacomo je povahově velmi vyrovnaný a výborně socializovaný pes. Projevuje velký temperament, enormní pracovní elán a dobrou ovladatelnost i cvičitelnost. V rekordně nízkém věku složil lovecké zkoušky vloh (8 měsíců) i lesní zkoušky (11 měsíců) s vynikajícími výsledky (obě v I. ceně). Netrpí žádnými zdravotními problémy, má velmi efektivní pohyb a zvládá intenzivní fyzický výkon i v horkém počasí. Rád a dobře plave, miluje aportování, naprosto v pohodě cestuje autem a bez problémů snáší i delší samostatný pobyt v bytě. Bez konfliktně vychází s jinými psy a domácími zvířaty. Nemá reakci na střelbu a v lese pracuje i jako hlásič (dobře štěká). Nese modrý gen (při spojení s modrou fenkou, nebo s fenkou nesoucí modrý gen, se dají očekávat i modrá šťěňata).

Převzato ze stránek http://www.acosador.cz/joy/
 

 

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace