Vrh A

Hermes Eilatan X Anna Berenica Dark Element

Vrh A

Štěňátka se narodila 15.6. 2011

Hermes Eilatan x Anna Berenica Dark Element

Více fotek v sekci fotogalerie, nebo na osobních stránkách nových majitelů (Rocky, Jolie, Ushi)

4 KLUCI

 

Amigo del Hombre Canis Care - zůstává doma :)      Atos Pascal Canis Care - prodán ČR           


Ace Rocky Canis Care - prodán ČR                    Atlant Radar Canis Care - prodán ČR               

3 HOLKY

Ahoi Jolie Canis Care - prodán ČR                     Azíza Galata Canis Care - prodán ČR

Asha Ushi Canis Care - prodán ČR
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A takto jsme vypadali na oslavě 1. narozenin :)))


Atos Pascal Canis Care - 1 rok                                Ahoi Jolie Canis Care- 1 rok


Asha Ushi Canis Care - 1 rok                                    Amigo del Hombre Canis Care - 1 rok

Rodokmen štěňat i s fotkama předků zde

Otec štěňátek 
Hermes Eilatan (Tyson).

Otec:       Ch. Gymmo Fransimo Bohemia (foto)
Matka:     Ellisa Eilatan (foto)
Barva:      černá
Výška:     39 cm
Zdraví:    L2-HGA / HC genetically clear

Rodokmen
Výstavy
Více fotek

Hermes alias Tyson je černý žíhaný pes moderního anglického typu, který plně odpovídá jak vzrůstem, tak hmotností standardu plemene (ve svých devatenácti měsících měří 39 cm a váží 15,8 kg).

Je synem krásného a úspěšného psa CH. Gymma FB a rovněž krásné, téměř celočerné fenky Ellisy Eilatan, dcery šampionky a matky mnoha nádherných psů, úspěšných jak v ČR, tak v zahraničí, CH. Miss Moonshine Mariatos. V jeho rodokmenu lze dále najít mnoho anglických, světoznámých předků. 


Hermes je krátkého formátu, pevného a štíhlého těla, se silnými bedry. Je velice kompaktní. Je trvale udržován ve výborné kondici. Má růžicovitě složené ucho, nůžkový skus, je plnochrupý. Má tmavé oko a dobrý pigment. Jeho hlava je výrazně modelovaná, s výrazným stopem.
 

Štěňátka jsou standardního vzrůstu, moderního anglického typu, krátkého formátu. Oba rodiče jsou krásně nasvalení a udržovaní v perfektní "fit" kondici.

Štěňata mají černou a černě žíhanou barvu, s minimem bílých znaků. Jsou geneticky čistá na nemoci L-2-HGA / HC. Ponesou předpoklady pro výstavní i sportovní kariéru.

Oba rodiče jsou velice mazliví a nekonfliktní pejsci, proto u štěňat předpokládáme výbornou povahu, typickou pro plemeno SBT.

Štěňátka budou první dva týdny vyrůstat u nás doma v kuchyni a poté je převezeme do Frenštátu p.R. (k mým rodičům), kde se budou dále socializovat. Zde budou v případě příznivého počasí občas i na zahradě a seznámí se s dalšími členy naší rodiny včetně psů a koček.
Mám zkušenosti s odchovem štěňátek a proto vím, že nejdůležitější pro budoucí život psa je tzv. období vtiskávání, které je právě prvních osm týdnů života psa. Pejsci od nás odchází zdravě sebevědomí a plní pozitivních zážitků :)
Samozřejmostí je očkovací průkaz a očipování štěňátka. Domů dostanete i dárkový balíček a informační brožurku, jak se o pejska starat.


Jak to všechno začalo :)
Pro Panchu jsme hledali ženicha velmi dlouho, protože jsme chtěli pejska nejen krásného a výstavně úspešného, ale hlavně absolutně nekonfliktního. Často se nám nějaký pes líbil typově, ale pak jsme se od lidí dověděli, že je agresivní, nebo se rád pere s jinými psy. Plemeno SBT je obecně velmi přátelské k lidem, ale vyjímky se najdou, hlavně co se týká konfliktů mezi psy navzájem.

Dalším problémem bylo najít pejska malého vzrůstu, tedy ve standardu plemene SBT. Mnohdy jsou u nás psi, vážící přes 20 kg!!! Pancha je maličká a přesně odpovídá standardu. Chtěli jsme tedy pejska stejného typově a další podmínkou byla převážně černá barva.

Pak jsme od Kuby, syna naší chovatelky z Dark Element, dostali echo, že našel krásného mladého pejska, který se k Panche skvěle hodí a hlavně je velice přátelský ke všemu živému. Hned jsme se na něj jeli podívat a byla to láska na první pohled. Jeho majitelé, Terezka a Vašek jsou moc milí lidé a pejska skvěle vychovali. Bydlí u Máchova jezera, takže má Tysonek hodně pohybu a vyžití v přírodě. Byli jsme spolu na procházce a přesvědčili jsme se, že je Tysonek skvěle vychovaný a velmi dobře vychází i s jinými psy. Domluvili jsme se, že až Tysona na podzim uchovní, zažádáme o krycí list a rozjedeme vyřizování ohledně krytí. Zanedlouho pak Terezka psala, že byli s Tysonem na výstavě v Rakousku, kde vyhráli co se dalo :))) Měli jsme velkou radost, protože se nám tak jen potvrdilo, jakého skvělého psa jsme pro naši Panchu našli :)

Díky těmto okolnostem předpokládáme, že budoucí pejsci budou v dospělosti nejen výstavně úspěšní, ale také velmi povahově vyrovnaní. Předpokládáme, že budou vhodní na canisterapeutický výcvik, stejně jako jejich maminka :)


Rodokmen štěňátek:

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace